ELEKROENERGETYKA

Rosnące ceny zasobów naturalnych oraz coraz większa dojrzałość i świadomość społeczna odnośnie ochrony środowiska spowodowały rozwój nowych udogodnień w nadzorowaniu i wydajności zarządzania obiektami. Proponujemy naszym klientom szereg inteligentnych systemów ułatwiających codzienne funkcjonowanie, opartych na nowych rozwiązaniach technologicznych.

 • systemy zarzadzania BMS

  System ten umożliwia sterowanie wszystkimi instalacjami obecnymi na obiekcie. Dzięki niemu posiadasz pełną kontrolę nad urządzeniami oraz otrzymujesz niezbędne informacje o awariach. Kontrolując m.in. instalacje grzewcze, elektryczne i wentylację dostosowujesz je do otoczenia. Podstawowym zadaniem systemu jest minimalizacja kosztów przy jednoczesnym wzroście funkcjonalności i bezpieczeństwa obiektu.
 • systemy zarzadzania SMS

  System zarządzania bezpieczeństwem razem z systemem zarządzania budynkiem (BMS) tworzy globalny system sterowania i zarządzania danym obiektem. Razem z nami możesz decydować o tym co się dzieje w budynku nawet nie będąc w jego pobliżu. Umożliwiamy Ci połączenie wszystkich systemów bezpieczeństwa w jednej zintegrowanej całości.
 • systemy zarzadzania EMS

  Obserwując rosnące wydatki, rozwój technologii oraz coraz większą dbałość o ochronę środowiska firm proponujemy naszym klientom system zarządzania energią. Badania pokazują, że system ten w ciągu 2 lat jest w stanie ograniczyć zużycie energii nawet od 5 do 15%. System umożliwia archiwizację wszystkich danych pomiarowych, dzięki którym sam możesz zobaczyć efekty tworząc bilanse i zestawienia.
 • systemy zarządzania SLES (Street Light Energy Systems)

  Wychodząc naprzeciw zmianom i oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy innowacyjny system zarządzania oświetleniem ulicznym. Rozwiązanie to umożliwia manualne lub automatyczne sterowanie oświetleniem bazujące na wschodach i zachodach słońca dla wybranej lokalizacji wykorzystując współrzędne GPS. Jednocześnie nie istnieje potrzeba wymiany istniejących latarni a cena nowego systemu zwróci się w ciągu kilku miesięcy. Atutami oferty są miedzy innymi: obniżenie kosztów eksploatacji, podniesienie trwałości do 6 lat, innowacyjne metody przyciemniania światła, szybkość wykrywania uszkodzeń, dostęp do bieżących raportów, jak również zarządzanie stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych.