EFRR
Projekt: System oświetlenia sygnalizacyjno-ostrzegawczego i architektonicznego wraz z opracowaniem nowego sposobu sterowania rdm/dmx więcej»


 

O FIRMIE

Commercial Technology Group (CTG Sp. z o.o.) jest wyspecjalizowaną firmą świadczącą usługi w sektorze zaawansowanych technologii. Naszą główną specjalizacją jest branża IT o szerokim spektrum działania. Na potrzeby naszych klientów tworzymy innowacyjne oprogramowania realizowane na zlecenie klienta. Dodatkowo prowadzimy unikatowe na rynku usługi w segmencie IT obejmujące: doradztwo, zarządzanie projektami, projektowanie i instalację zaawansowanych rozwiązań w obszarze nieruchomości kubaturowych, drogowych i multimedialnych.

CTG oprócz szeroko rozwiniętych usług na rynku oprogramowania działa w sektorze outsourcingu, świadcząc usługi doradcze i wdrożeniowe w zakresie obsługi sieci komputerowych, serwerów, baz danych, bezpieczeństwa informacji, itd. W ramach prowadzonych prac badawczo - naukowych CTG opracowało i wdrożyło do produkcji produkty audio dostępne na rynku międzynarodowym pod marką Verictum

Firma została założona w 2012 roku przez doświadczony zespół specjalistów. Działalność oparta jest głownie w sektorze publicznym, telekomunikacyjnym, budownictwie kubaturowym i multimediach. Dzięki współpracy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami w krótkim czasie osiągnęliśmy to na co konkurencja pracuje latami. Nasz sukces jest połączeniem najlepszych specjalistów, posiadających dogłębną wiedzę na temat interesujących nas sektorów rynku oraz doświadczeniu i wiedzy krajowych, jak również międzynarodowych partnerów, takich jak Grontmij Polska, NOMA 2, Brill AV MEDIA oraz wielokrotnie nagradzane biuro architektoniczne Bauren Piotr Renke. Łącząc zasoby wiedzy i doświadczenie międzynarodowej sieci firm, CTG działa w kluczowych lokalizacjach w Polsce i Europie Środkowej, stale wzbogacając portfel swoich prestiżowych projektów.

Commercial Technology Grup analizuje możliwości dalszej ekspansji firmy na nowe rynki geograficzne, w tym najbliższych sąsiadów Czech i Słowacji.

 

Zobacz w czym jesteśmy naprawdę dobrzy

telekomunikacja
Świadczymy szeroko rozwinięte usługi dotyczące sieci telekomunikacyjnych i teleinformatycznych wykorzystując nowoczesne rozwiązania techniczne. Oferujemy pełną gamę usług od analizy potrzeb klientów, poprzez realizację i konfigurację, do niezbędnej obsługi serwisowej po zakończeniu prac.
więcej >>
systemy audiowizualne
Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów wprowadziliśmy szereg rozwiązań audio-wizualnych ułatwiają- cych codzienne funkcjonowanie firm. Normą staje się wykorzystywanie systemów w czasie konferencji, spotkań handlowych oraz możliwość ich monitorowania.
więcej >>
informatyka
Działalność naszej firmy powiązana jest poniekąd na każdej płaszczyźnie z branżą informatyczną. Dlatego dobierając swoich specjalistów patrzyliśmy na kwalifikacje, ale także na otwartość i inwencję twórczą w wykonywanych projektach.
więcej >>
kontrola i nadzór
Skuteczna kontrola i nadzór dostępu do obiektów niezawodnie uniemożliwia wstęp osobom nieupoważnionym. Nasza firma udostępnia nie tylko dostęp do nowoczesnych rozwiązań alarmowych i monitorujących ale także służy swoją pomocą po realizacji zamówienia.
więcej >>
elektroenergetyka
Rosnące ceny zasobów naturalnych oraz coraz większa dojrzałość i świadomość społeczna odnośnie ochrony środowiska spowodowały rozwój nowych udogodnień w nadzorowaniu i wydajności zarządzania obiektami. Proponujemy naszym klientom szereg inteligentnych systemów ułatwiających codzienne funkcjonowanie, opartych na nowych rozwiązaniach technologicznych.
więcej >>
budownictwo
Szeroko rozwinięte usługi firmy oraz doświadczona kadra pozwala nam zaproponować klientom szeroki wachlarz usług budowlanych. Nasze prace opierają się na tworzeniu projektów i zarządzaniu nimi, jak również dysponujemy ofertą pełnego nadzoru branżowego.
więcej >>