KONTROLA I NADZÓR

Skuteczna kontrola i nadzór dostępu do obiektów niezawodnie uniemożliwia wstęp osobom nieupoważnionym. Nasza firma udostępnia nie tylko dostęp do nowoczesnych rozwiązań alarmowych i monitorujących ale także służy swoją pomocą po realizacji zamówienia.

W celach poprawy wydajności bezpieczeństwa jesteśmy w stanie stworzyć odpowiedni system zabezpieczeń i kontroli dopasowany do każdego rodzaju obiektu.

 • systemy alarmowe (ochrona osób i mienia)

  W naszej firmie odnajdą Państwo najnowsze rozwiązania techniczne stworzone przez znaczące marki w Polsce i na świecie. Ochrona osób i mienia staje się obecnie jednym z kluczowych kwestii przy zamieszkaniu lub prowadzeniu obiektów. Ważnym elementem systemu jest nie tylko dobór odpowiedniego sprzętu, ale także wydajne rozmieszczenie i dopasowanie niezbędnych czujników. Zapewniamy wszystkie te aspekty obsługi, oferując profesjonalny 24 godzinny serwis.
 • PPoż

  Oferujemy kompleksową obsługę zaczynając od doradztwa technicznego w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, po dobór i stworzenie systemu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Nasza wykwalifikowana kadra umożliwia nie tylko stworzenie systemów w nowo powstających budynkach, ale również zmodyfikowanie lub dostosowanie do przepisów przeciwpożarowych już istniejących zabezpieczeń przeciwpożarowych.
 • kontrola dostępu

  Wymogi współczesnych relacji biznesowych wymagają od wielkich korporacji, ale także firm zatrudniających kilku pracowników, stosowanie nowych rozwiązań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim posiadanym dobrom jak i posiadanym informacjom. Oferujemy Państwu pełną gamę usług zróżnicowaną pod względem funkcjonalności, stopnia skomplikowania i kompatybilności z posiadanymi już systemami.
 • monitoring CCTV

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, chcąc zapewnić pełną możliwość kontroli i nadzoru mienia, możemy zapewnić kompleksowe usługi związane z bezpieczeństwem. W naszej ofercie znajdą Państwo fachową pomoc, montaż i serwis nowych systemów CCTV. Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko zwykły monitoring, ale także całodobowy dostęp do systemu on-line oraz możliwość odtwarzania zaistniałych wydarzeń z dysków. Nasze systemy umożliwiają natychmiastową reakcję i zmniejszają ryzyko fałszywych alarmów do minimum.
 • obiekty kubaturowe

  Nasza oferta jest dostępna zarówno dla małych firm, jak i dużych konsorcjów. Doświadczenie oraz uprawnienia naszych pracowników zapewniają stworzenie systemów kontrolujących i nadzorujących obiekty kubaturowe. Zgłaszając się do nas otrzymują Państwo pełną obsługę z zakresu systemów alarmowych, przeciwpożarowych, monitoringu i kontroli dostępu dopasowanych indywidualnie do potrzeb każdego obiektu.