INFORMATYKA

Działalność naszej firmy powiązana jest poniekąd na każdej płaszczyźnie z branżą informatyczną. Dlatego dobierając swoich specjalistów patrzyliśmy na kwalifikacje, ale także na otwartość i inwencję twórczą w wykonywanych projektach. Są to kwestie niezbędne aby dla naszych klientów przygotować innowacyjne rozwiązania technologiczne.

  • komputery, serwery

    Dysponujemy dostępem do najnowocześniejszych urządzeń, które gwarantują najlepszą jakość i funkcjonalność. Gwarantujemy fachową obsługę i dobór sprzętów niezbędnych dla Twoich potrzeb.
  • macierze dyskowe

    Nowe rozwiązania umożliwiają tworzenie takich połączeń dysków, które dają nowe możliwości wykorzystania wydajności tych samych urządzeń. Oferujemy sprawdzone rozwiązania dzięki którym praca jest stabilna i bezpieczna. Posiadane przez nas doświadczenie pozwala nam zaproponować systemy bardzo dobrze dobrane do indywidualnych potrzeb klienta.
  • oprogramowanie dedykowane

    Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i rynku stworzyliśmy ofertę oprogramowana dedykowanego. Na rynku jest duży dostęp do nowych rozwiązań technologicznych opartych na gotowych programach. W ramach naszych usług oferujemy pełny zakres działania od fazy badawczo-rozwojowej, poprzez wdrożeniową, jak również szkoleniową z zakresu funkcjonowania. Dostarczymy tylko to czego naprawdę potrzebujesz i to czego nie ma Twoja konkurencja.