SYSTEMY AUDIO-WIZUALNE

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów wprowadziliśmy szereg rozwiązań audio-wizualnych ułatwiających codzienne funkcjonowanie firm. Normą staje się wykorzystywanie systemów w czasie konferencji, spotkań handlowych oraz możliwość ich monitorowania. Oddając się w nasze ręce zarówno osoby indywidualne, jak i duże korporacje otrzymają kompleksowy dobór usług dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 • systemy konferencyjne

  Nowe technologie ułatwiają prawidłowy przebieg i kontrolę nad organizowanymi spotkaniami. Nasza firma przy wykorzystaniu nowych rozwiązań projekcji obrazów, nagłośnienia i systemowi sterowania oraz integracji urządzeń sprawi że każda konferencja przebiegnie profesjonalnie.
 • projekcje wielkoformatowe

  Nasza firma dysponuje możliwościami zorganizowania i przeprowadzenia projekcji wielkoformatowych dostosowanych do potrzeb klienta. Te nowe możliwości technologiczne stają się coraz częściej wykorzystywanie przy organizacji eventów i imprez.
 • 3D mapping

  Projekcja 3D mapping jest szczególną propozycją ze względu na wykorzystanie najnowszych, rzadko dostępnych rozwiązań multimedialnych i audiowizualnych. Cały pokaz opiera się na przedstawieniu animacji na wyznaczonym trójwymiarowym obiekcie.
 • augmented reality - rzeczywistość rozszerzona

  Rzeczywistość rozszerzona jest kolejnym nowym rozwiązaniem proponowanym przez niewiele firm na polskim rynku. System ten łączy rzeczywistość z odpowiednio zaprogramowanym komputerem - posiadającym w pamięci markerem, który podłączony jest do kamery.
 • systemy do tłumaczeń symultanicznych

  Wychodząc naprzeciw potrzebom firm rozwijających współpracę międzynarodową do oferowanych przez nas systemów konferencyjnych oferujemy nowe techniczne rozwiązania umożliwiające tłumaczenie nawet w kilku językach jednocześnie. Transmisja odbywa się przy użyciu odbiorników podczerwieni, za pomocą których wybierane są kanały dla danego języka. Dzięki nam spotkania staną się przyjemne i nieograniczone barierami językowymi.
 • nagłośnienia obiektów kubaturowych

  Firma CTG daje możliwości kompleksowej obsługi konferencji, imprez i spotkań. Kluczowym elementem każdego wydarzenia jest komunikacja. Dzięki naszym technikom i profesjonalnemu sprzętowi nagłaśniającemu jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować ilość punktów akustycznych i ocenić warunki akustyczne obiektów. Wszystko po to aby każde wydarzenie było przyjemnością.