TELEKOMUNIKACJA

Świadczymy szeroko rozwinięte usługi dotyczące sieci telekomunikacyjnych i teleinformatycznych wykorzystując nowoczesne rozwiązania techniczne. Oferujemy pełną gamę usług od analizy potrzeb klientów, poprzez realizację i konfigurację, do niezbędnej obsługi serwisowej po zakończeniu prac. Nasze propozycje sieciowe dla Klientów projektujemy z myślą o funkcjonalności, niezawodności oraz kompatybilności z innymi systemami. Prowadzimy działalność w zakresie:

 • Sieci IT

  Zajmujemy się wykorzystywaniem nowych technologii IT aby zapewnić funkcjonalność i wydajność pracy naszym klientom. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Dostarczamy niezbędny sprzęt do prawidłowego i długotrwałego działania sieci. Nasi doświadczeni pracownicy dzięki swojej wiedzy są w stanie zaprojektować nawet najbardziej wymagający system.
 • Sieci szerokopasmowe światłowodowe

  Firma CTG wychodzi naprzeciw potrzebom wynikającym z szybkiego rozwoju technologicznego oraz większych potrzeb abonenta. Nowoczesna sieć światłowodowa pozwala na rezygnację z często niewystarczających już kabli miedzianych. Technika światłowodowa FTTx zbudowana jest z urządzeń pasywnych, które są o wiele tańsze w eksploatacji niż stare rozwiązania. Oferujemy pełny pakiet usług: porady, wdrożenia oraz utrzymanie trakcji światłowodowych.
 • Sieci szerokopasmowe bezprzewodowe

  Stale rosnące potrzeby jednostek w zakresie dostępu do sieci Internetowych spowodowały wprowadzenie nowych rozwiązań dla terenów gdzie jest niewystarczające zainteresowanie mieszkańców do prowadzenia systemu kablowego. Dzięki nowym rozwiązaniom szerokopasmowych sieci bezprzewodowych możemy zaproponować naszym klientom radiowy dostęp do Internetu o dużym zasięgu działania. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę odnośnie propagacji fal radiowych i wszelkich kwestii zabezpieczeń, dlatego przy użyciu zaawansowanych narzędzi do planowania i projektowania, są w stanie dopasować się do potrzeb klienta.
 • Sprzęt sieciowy

  Nasza firma dysponuje dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Oferujemy Klientom nie tylko sprzęt ale także profesjonalne doradztwo oraz pełną dyspozycyjność.
 • Telefoniczny

  Dysponujemy odpowiednią wiedzą i możliwościami nabycia urządzeń telekomunikacyjnych niezbędnych do zaspokojenia indywidualnych potrzeb Klientów. Każda oferta przygotowywana przez naszych pracowników jest oparta na wnikliwej analizie sprzętu dostępnego na rynku, sprawdzeniu możliwości konfiguracji oraz integracji sieci telefonicznych i IT.